Novinky

jún 15, 2017

Vývoj hier priamo k vám


Dňa 14.6.2017 v rámci kooperácie ASIT a GAMESFARM mali žiaci Strednej odbornej školy Ostrovského v Košiciach možnosť dozvedieť sa viac o vývoji PC hier a priamo sa porozprávať s pánom Nagyom zo spoločnosti GAMESFARM.

Kategória: Novinky

 

Viac postrehov prinášame priamo od účastníkov:

 1. "Bolo to veľmi zaujímavé a inšpirujúce. Nečakal som, že tvorba hry je tak zložitá a veľa veci  som sa o tom dozvedel. Zaujala ma hra na Xbox Kinect ,pretože určite nie je ľahké urobiť hru s pohybom na Kinecte. V podstate, všetky hry boli veľmi dobré, len nie moc originálne, pretože existuje veľmi veľa RPG alebo podobných hier, ale veľmi ma potešili tie kódy na konci prezentácie."
 2.  
 3. "Veľmi ma potešila takáto akcia keďže raz chcem v budúcnosti niečo také robiť. Hry od nich sa mi veľmi páčili, taktiež som si uložil do pamäte aj všetky rady a verím, že raz to budem robiť aj ja. Z mojej strany to bolo veľmi užitočné. Aspoň pre mňa."
 4.  
 5. "Na prezentácii sa mi najviac páčila ukážka hier. Zaujal ma celý postup, ktorý za tvorbou hry je. Designovanie postáv, prostredia a celková kreativita. Som rád, že som sa dozvedel viac zo zákulisia tvorby hier a že čo je čo je k tomu potrebné. Určite by som si podobné prezentácie pozrel ešte viac krát a dozvedel sa ešte viac."
 6.  
 7. "Táto prednáška sa mi páčila. Bolo to zaujímavé. Veľmi ma to zaujalo. Z hier ktoré nám prezentovali sa mi najviac páčilo Shadows. Rád by som si takú prednášku zopakoval. Chcel by som sa naučiť kódovať hry alebo venovať sa veciam  v tomto priemysle."
 8.  
 9. "Ďakujeme za príjemnú prezentáciu, ktorá ma na rozdiel od iných aj zaujala, pretože sa to aspoň trochu týkalo našej školy. Taktiež ma upútalo video z hry Vikings pretože celá grafika vyzerala dosť dobre na slovenskú firmu. Určite by som si niečo podobné pozrel aj nabudúce no zatiaľ si svoje účinkovanie v takejto firme neviem predstaviť."
 10.  
 11. "Bola to dobrá prezentácia. Páčili sa mi tie hry, ktoré tam prezentovali. Najviac ma zaujali tie RPG hry. Dozvedel som sa o enginoch, ktoré som ani nepoznal. Bol dobrý nápad dať tie steam kódy. Stručne nám to odprezentovali. Na to že je v tej firme okolo 30 ľudí dokázali urobiť dobrú prácu. Dávajú k tým hrám primerané ceny."
 12.  
 13. "Bolo to veľmi zaujímavé. Hry boli taktiež zaujímavé a dobre spracované. Veľmi ma potešilo, že na konci ukázali kódy k tým hrám. Ten pán, ktorý to komentoval bol zlatý. Som rada, že som sa mohla zúčastniť tej prednášky." 
 14.  
 15. "Veľmi sa mi to páčilo. Rád hrám hru a zaujímalo ma čo je za typ. Bolo to na predstavení hier v Los Angeles. A hra ktorá sa mi najviac páčila bola Shadows."
 16.  
 17. "Prezentácia bola zaujímavá a väčšina veci sa mi páčila. Tá tvorivosť ľudí má prekvapila. Obdivujem takýchto ľudí ako majú fantáziu. Inšpirovalo ma to."
 18.  
 19. "Bolo to zaujímavé. Hry sa mi páčili. Nebolo by na škodu viac takých prezentácií."
 20.  
 21. "Bolo to veľmi zaujímavé a dopomohlo to mojej budúcnosti a aj ja aby som sa chcela niečomu podobnému venovať. Inšpirovalo ma to vo veľa smeroch a dozvedela som sa veľa nových informácií ohľadom hier. Ja osobne sa venujem hraniu a rada by som si vytvorila vlastnú hru."

Back to Top