Novinky

 • 08 sep 2017
  Pozvánky

  Výstava IT GENESYS

  Asociácia spoločností IT priemyslu vás pozýva zúčastniť sa kontraktačno-technologickej výstavy najmodernejších technológií, aplikácií a služieb pre priemysel a výrobu IT GENESYS. Výstava sa uskutoční spoločne s výstavou AUTOSALÓN – AUTOSHOW NITRA 2017, 5. – 8. 10. 2017 v národnom výstavisku Agrokomplex v Nitre.

  [Viac]

 • 10 nov 2016
  Pozvánky

  Nový rozmer vzdelávania na základných školách cez 3D

  Približujeme 3D vzdelávanie pre kompetencie požadované priemyslom priamo učiteľom základných škôl v rámci konferencie Zruženia základných škôl v Hornom Smokovci.
   

  [Viac]

 • 20 okt 2016
  Pozvánky

  Ak chceš študovať IT na strednej škole je tu DOD

  Ak ešte nie si rozhodnutý, váhaš, alebo si chceš nájsť strednú školu, ktorej absolventi majú uplatnenie na trhu práce v IT a elektrotechnickom sektore, neváhaj a navštív DOD našich členských stredných odborných škôl.

  [Viac]

 • 13 jún 2016
  Pozvánky

  LEGObot robotická súťaž

  Zaujíma ťa robotika? Si šikovný a kreatívny? Stredná priemyselná škola elektrotechnická v Prešove ťa pozýva na robotickú súťaž, ktorá sa uskutoční dňa 17. júna o 10,00 hod. v OC MAX Prešov.

  [Viac]

 • 04 apr 2016
  Pozvánky

  Pozvánka na konferenciu ASIT

  Asociácia spoločností IT priemyslu a Interaktívna škola vás pozývajú na oddychovo-prezentačné stretnutie „Najnovšie trendy z oblasti kreatívneho priemyslu, robotického sveta a programovania pre vzdelávanie“.

  [Viac]


Back to Top